Transgraniczny Piknik Różowej Wstążki

Inicjatorem wydarzenia jest Lions Club Szczecin Jantar, ale ponieważ pomysł rozwinął się w imprezę z dużym rozmachem, do organizacji włączyła się gmina Dobra pod Szczecinem, Zachodniopomorskie Centrum Onkologii, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ w Szczecinie i Lions Club Szczecin Magnolia.
Z okolicznych, przygranicznych miejscowości przyjeżdżają niemieccy Lioni (włączyli się finansowo do projektu), zaprosiliśmy też TVP Szczecin. Mamy nadzieję, że impreza będzie ciekawa, zwłaszcza że piknik poprowadzą Joanna Osińska i Dariusz Baranik - nasze gwiazdy telewizyjne.

Ewa Fundament Karśnicka
Past Prezydent LC Szczecin Jantar

XIX Bursztynowy Bal Dobroczynny

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,
Jak co roku jesienią, czeka nas miłe spotkanie podczas kolejnego już XIX Bursztynowego Balu Dobroczynnego.
W ciągu osiemnastu poprzednich balów zorganizowałyśmy wiele akcji charytatywnych i zebrałyśmy niemałą kwotę – ponad 700.000 zł.  Pieniądze te pomogły wielu potrzebującym. Nie byłoby to możliwe bez udziału naszych Gości, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.
Każdy nasz Bal ma inny motyw przewodni, a tegoroczny pod nazwą "Rock Bal" ma udowodnić, że nie istnieje luka pokoleniowa, dlatego gwiazdą wieczoru będzie DJ Wika. W niezwykły klimat wieczoru wprowadzi nas muzyka wielu dekad, przy której będziemy się bawić, a całość poprowadzi znany dziennikarz TVP Szczecin – Dariusz Baranik.
Nasze bale, to nie tylko świetna zabawa. Dzięki wpływom z cegiełek, ze sprzedaży losów na loterii, czy licytacjom dzieł sztuki mamy nadzieję znowu zebrać niemałą kwotę, którą w tym roku przeznaczymy dla naszych Przyjaciół z Domu Dziecka w Policach.
Pomóżcie nam Państwo w tym działaniu, zaproście nowych Gości i przekonajcie ich, że możemy doskonale bawić się zarówno z naszymi dziećmi, rodzicami, jak i ze starszymi i młodszymi przyjaciółmi, a przy tym zrobić wiele dobrego dla podopiecznych Domu Dziecka w Policach.
Mamy przygotowane liczne niespodzianki, a jedną z nich jest specjalny rabat - pakiet zaproszeń dla czwórki gości w cenie 800,00 zł. Warunkiem uzyskania zniżki jest to, że jedna z osób nie przekroczy 40 lat (+/- 10 %). Promocja trwa do 20.10.2016 r.
Zapraszamy serdecznie na XIX Bursztynowy Bal Dobroczynny, który odbędzie się 5 listopada 2016 r. o godz. 20:00 w Hotelu Radisson Blu przy ul. Plac Rodła 10 w Szczecinie.
Rezerwacja zaproszeń – cegiełek w cenie 250 zł/osobę.
Justyna Krochmal- Kluczyńska, tel. 601 240 650 e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Jasina, tel. 604 214 040, e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Krochmal-Kluczyńska
Prezydent LC Szczecin Jantar